La aceasta ora, echipa de futsal CSM 2007 Focsani este condusa cu un categoric 11 – 0 la Tg. Mures, in Supercupa Romaniei, in fata echipei gazda. Cele 11 goluri din prima repriza au fost marcate de Florin Matei (1, 8), Fillipe Prado (6), Cosmin Oherman (11), Robert Lupu (12, 20), Razvan Radu (15), Mimi Stoica (16, 18), Florin Ignat (19), Cristi Velcherean (20). In repriza a 2-a, Emilian Chivu (34) a marcat golul de onoare al Focsaniului, iar pentru gazde a mai marcat Nuno Miguel (3).

0 Responses to Sport: Dezastru pentru echipa de futsal a CSM 2007 Focsani: 1 – 14 (0 – 11), cu City'us Tg. Mures!

1. costelbusuioc 06/09/2010 at 21:46

Spuneti stimate domn cu ce echipa au jucat cei de la city’us(TOTI JUCATORII ECHIPEI NATIONALE+ brazilieni,portughezi…) si dupa aceea vorbiti de dezastru…